Seznamovací lety / Lety pro veřejnost 2022

Aeroklub Vyškov nabízí seznamovací lety pro 1 osobu na různých typech letadel. Nově také lety až pro 3 osoby. Seznamovací let doporučujeme všem zájemcům o letecký výcvik, ale i zájemcům z řad široké veřejnosti, kteří se chtějí jen proletět.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Objednávky a dotazy

Seznamovací let až pro 3 osoby

Objednávky a dotazy

Cena: 140,- / 1 minutu (minimální délka letu 20 min)
Letadlo Robin DR-400

Pokud chcete svým nejbližším ukázat to co máte na vyškovsku, ale nejen tam, nejraději, můžete nově v našem letounu Robin DR-400. Silný motor, nádherný výhled a pohodlný interiér Vám zajístí ty nejkrásnější zážitky při poznávacím letu.

Let na motorovém letadle lze uskutečnit pouze při vhodném počasí (ne silný vítr a déšť). Let na motorovém letadle provádíme obvykle o víkendech, po domluvě i kdykoliv během pracovního týdne.

Seznamovací let na motorovém letadle

Objednávky a dotazy

Cena: 2550,- / 30 minut
každá další minuta 85,- Kč
Letadla: L-13SE Vivat (1 os.)
EV-97 Eurostar (1 os.)

Zažijte silný tah motoru na přídi a vyzkoušejte si, co to znamená být chvíli pilotem letadla. Zakružte nad místy, která na vyškovsku znáte.

Let na motorovém letadle lze uskutečnit pouze při vhodném počasí (ne silný vítr a déšť). Let na motorovém letadle provádíme obvykle o víkendech, po domluvě i kdykoliv během pracovního týdne.

Seznamovací let na kluzáku

Objednávky a dotazy

Cena: 2600,- Kč / ~ 30 minut
Letadla: DG-500 Elan Trainer
DG-1000S

Svezte se bezmotorovým letadlem a zažijte ten nejkrásnější pocit souznění s přírodou. Zaposlouchejte se do tichého šustění křídel a vychutnejte si pohled na svět z výšky 1000mnm. Vyzkoušejte si řízení letadla pod vedením zkušeného instruktora.

Let na kluzáku lze provést pouze při vhodném počasí (ne silný vítr a déšť). Let na kluzáky provádíme obvykle pouze v sobotu nebo neděli dle domluvy. Při větším množství letů, lze domluvit i termín během pracovního týdne.

Akrobatický let na kluzáku

Objednávky a dotazy

Cena: 3400,- Kč
Letadlo: DG-1000S
Limity: max. 185cm a 100kg

Pro ty skutečně nejodvážnější nabízíme akrobatický let v kluzáku. Užijte si adrenalín naplno při výkrutu, střemhlavém letu, překrutu, souvratu, přemetu a dalších. Díky absenci motoru budete vnímat ladné pohyby nejen celým tělem, ale i sluchem, kdy se ticho střídá se šumem, tak jak kluzák střídá figury.

Výška vypnutí kluzáku 1000m nad letištěm. Ukončení akrobacie ve 400m nad letištěm. Termín akrobatického letu je nutné domlouvat nejméně 2-3 týdny předem.

Otázky a odpovědi

Q: Mohu zakoupit seznamovací let jako dar?
A: Ano. Let si zakoupíte kdykoliv na letišti Vyškov ve formě poukazu na jméno obdarovaného. Platnost poukazu je 1 rok od data zakoupení. Doporučujeme pouze domluvit si předem termín letu, abychom pro Vás let připravili.

Q: Lze poukaz zakoupit i elektronicky?
A: Ano. Po emailové nebo telefonické domluvě, stačí poukázat peníze na účet Aeroklubu a jakmile budou peníze připsány na náš účet, bude Vám obratem zaslán dárkový poukaz adresovaný na jméno obdarovaného, který si můžete vytisknout.

Q:Mohu si za letu vyzkoušet řízení letadla?
A:Ano. Vyplývá to z názvu letu – seznamovací. Úkolem tohoto letu je seznámit dotyčnou osobu se základním řízením letadla. Instruktor provádí zejména vzlet a přistání, ostatní let může pod vedením instruktora řídit pasažér, případně se pouze kochat krajinou.

Q:Lze zakoupit např. i lety jako součást team-buildingových akcí?
A:Ano, akci takového typu lze domluvit individuálně.

Pro jakékoliv další dotazy klikněte na tento odkaz.

Výcvik na motorových letadlech

Aeroklub Vyškov poskytuje všem zájemcům výcvik na motorových kluzácích nebo ultralehkých letadlech? A že tento výcvik není dražší než 30 tis Kč vč. všech poplatků? Pokud si chcete vyzkoušet výcvik na motorových kluzácích nebo ultralehkých letadlech, není nic jednoduššího, než přijít na letiště a během seznamovacího letu si vyzkoušet zda je to pro Vás ten správný koníček.