Veřejná zakázka - Rekonstrukce a dobudování kamerového a bezpečnostního systému zajištění ochrany veřejného vnitrostátního letiště Vyškov před protiprávními činy.

Aeroklub Vyškov vypisuje veřejnou zakázku na dodávku ve věci rekonstrukce a dobudování kamerového a bezpečnostního systému zajištění ochrany veřejného vnitrostátního letiště Vyškov před protiprávními činy.

Veškerou dokumentaci naleznete v níže uvedených dokumentech.

Výzva k podání nabídky - oznámení o výběrovém řízení
Zadávací dokumentace
Zadávací dokumentace - příloha č.1 - Krycí list nabídky
Zadávací dokumentace - příloha č.2 - Čestné prohlášení o splnění kvalifikačních kritérií