Kontaktní formulář

Pokud potřebujete Váš dotaz zodpovědět co nejdříve, můžete telefonicky kontaktovat odpovědnou osobu. Nebo použijte formulář níže.

Linhart, Michal
člen výboru aeroklubu
tel. 608506267

Dotazy k leteckému výcviku GLD/SPL

Aeroklub Vyškov nabízí zájemcům o letecký výcvik na bezmotorových kluzácích dokonalé podmínky. Jsme nejlépe vybavený aeroklub v ČR pro základní výcvik – jsme vlastníky dvou moderních letadel – DG-500 a DG-1000. Výcvik na těchto dvou kluzácích pomocí navijákové osnovy Vás vyjde zhruba na 20-25 tis. a můžete jej dokončit během jednoho roku. S učením Vám pomohou zkušení instruktoři a stanete se členem klubu jehož členové pro létání žijí. Pokud máte zájem o výcvik nechte nám zde svůj email nebo telefon, ozveme se Vám.

 

Výcvik na motorových letadlech

Aeroklub Vyškov poskytuje všem zájemcům výcvik na motorových kluzácích nebo ultralehkých letadlech? A že tento výcvik není dražší než 30 tis Kč vč. všech poplatků? Pokud si chcete vyzkoušet výcvik na motorových kluzácích nebo ultralehkých letadlech, není nic jednoduššího, než přijít na letiště a během seznamovacího letu si vyzkoušet zda je to pro Vás ten správný koníček.